שורש השיער הרמת אבקה, קל לשימוש העור ידידותי שיער פלומתי אבקת 10g מט מרקם להסרת שומני רגשות על שיער עיצוב שיער
משופץ

שורש השיער הרמת אבקה, קל לשימוש העור ידידותי שיער פלומתי אבקת 10g מט מרקם להסרת שומני רגשות על שיער עיצוב שיער

ILS 11.98

בחנות

מט מרקם עבור שיער טבעי, בטוח, שאינה רעילה, איכות סביבה ועמיד לשימוש לטווח ארוך.שליטה הנפט לעזור עיצוב שיער, מתאים שורש השיער, נוח ומהיר לשימוש, מתאים לכל סגנון שיער שונה.העור ידידותי לא כואב שיער, מיושם באופן שווה על שיער יבש, אתה יכול לתפוס את הצורה של מט טבעי לגעת.יכול שימוש רגיל 20-40 פעמים, תלוי באורך של הפרט שיער, חוסך מקום ונוח לשימוש.להפוך את שורש השיער רך, מבחינה ויזואלית משופרת נפח שיער, להסיר שמנוניות רגשות על השיער שלך, מתאים לגברים, נשים להשתמש.תכונה : 1. מט מרקם עבור שיער טבעי, בטוח, שאינה רעילה, איכות סביבה ועמיד לשימוש לטווח ארוך.2. להפוך את שורש השיער רך, מבחינה ויזואלית משופרת נפח שיער, להסיר שמנוניות רגשות על השיער שלך, מתאים לגברים, נשים להשתמש.3. העור ידידותי לא כואב שיער, מיושם באופן שווה על שיער יבש, אתה יכול לתפוס את הצורה של מט טבעי לגעת.4. שליטה הנפט לעזור עיצוב שיער, מתאים שורש השיער, נוח ומהיר לשימוש, מתאים לכל סגנון שיער שונה.5. יכול שימוש רגיל 20-40 פעמים, תלוי באורך של הפרט שיער, חוסך מקום ונוח לשימוש.מפרט : סוג פריט : שיער פלומתי Powder Texture : אבקת חיי מדף : 3 שנים שימוש : 1. לאחר השיער בפן, יוצקים את פלאפי אבקה על הידיים ולשפשף בעדינות את הידיים כדי לתפוס את השיער.זה טוב כדי לתפוס את שכבות (טכניקה זו מתאימה סוף השיער).2. מייבש שיער, מחולק שיער, מפזרים מעט רכות אבקה באופן שווה על שיער שורש ישירות, עיצוב שיער עם האצבע (מתאים לשמש שורש השיער במקום).השימוש מבולגן דוגמנות : יוצקים את פלאפי אבקה על כף היד, למרוח על שיער רטוב, בכוח שווה לתפוס את השיער כמה פעמים על פלאפי דוגמנות, או לתת את פלאפי אבקה על הרצפה הרטובה דקל, מצופה השיער באופן שווה ולהבין כמה פעמים.שימוש נקי ורך דוגמנות : על בסיס של פלאפי, בעדינות מסרק את השיער כדי ליצור את פלאפי לנקות את השיער, להפוך אתה נראה צעיר, דינמי.רשימת החבילות : 1 x שיער פלומתי אבקה.

מאפיינים עיקריים

Item Type:
Fluffy Hair Powder
Texture:
Powder
Shelf Life:
3 Years
Usage:
 
1. After the hair is blow-dried, pour the fluffy powder on your hands and gently rub your hands to grab the hair. It is good to grab the layers (this technique is suitable for the end of the hair). :
2. Blow dry hair and divided hair, sprinkle a few fluffy powder evenly in hair root directly, modeling hair with finger (suits to be used in hair root place). :
Usage of messy modeling:
Pour the fluffy powder on the palm of the hand smear on the wet hair, forcibly and evenly grasp hair for a few times for fluffy modeling, or let the fluffy powder on the wet palm, coated in the hair evenly and grasp a few times. :
Usage of neat fluffy modeling:
On the basis of fluffy, gently comb hair to create fluffy clear hair, make you looks younger, dynamic. :
Package List:
1 x Fluffy Hair Powder :

גם אתה עשוי לאהוב