משפר צמיחת ריסים & בראו סרום,7ml הצמיחה עפעף סרום עדין ריס Enhancer מזין סרום נוזלי עבור ריסים אכפת פולר ריסים עבה יותר.
משופץ

משפר צמיחת ריסים & בראו סרום,7ml הצמיחה עפעף סרום עדין ריס Enhancer מזין סרום נוזלי עבור ריסים אכפת פולר ריסים עבה יותר.

ILS 13.63

בחנות

טוב יעיל - לחות לשורשי הריסים, עמוק להזין את הריסים שלך, להפוך ריסים ארוך ומתולתל.לעזור לעצב את עובי הריסים העליון והתחתון.לשפר את הברק של הריסים ולא לגרום להם שחור ובהיר.יעיל אך עדין המרכיב - הנוסחה של ריס סרום רב עוצמה אך עדין לבריאות שלך.השג יותר זוהר ללא כל נזק לעור או לשיער.יותר & עבה ריסים - צמיחת ריסים סרום נוצר במיוחד כדי לחזק, להגדיל, ראש הממשלה ולהאריך את הריסים הטבעיים ואת הגבות.קל ליישם - פשוט המקום קו דק לאורך בסיס קו הריסים העליון והתחתון פעם ביום בלילה.חלים רק על אזור הבסיס של הריסים כאילו מריחת אייליינר, אל לנקות את הגבות.להפוך את העיניים יותר מקסים - רווח מפתה העיניים באופן טבעי!שלנו צמיחת ריסים סרום עוזר להגביר חדש הצמיחה עפעף ותומך הקיים שערות חזקות.זה מצוין הנוסחה ריסים גדל סרום מעניק קסום סיוע דק, דליל, ופריך מלקות.תכונה : 1. עדין מרכיבים יכולים לחדור אל תוך הנקבוביות של שורשי הריסים ולקדם את טבעיים סלסול הריסים. 2. מתון מרכיבים, בטוח ונוח, יש לא לפגוע בעור, ריסים, אתה יכול להשתמש בו בביטחון. 3. קל לשימוש, תיקון, טיפול ריסים.קל משקל ונייד, מתאים לשימוש ביתי ונסיעות להשתמש.מפרט : מצב : 100% מותג חדש, סוג הפריט : ריס Enhancer תוכן נטו : 7ml חיי מדף : 3 שנים פונקציה : Gentlely לחות ריסים, לעשות ריסים מסולסלים אופן שימוש : לקחת כמות קטנה של ריסים מזין סרום ולהחיל אותו על שורשי הריסים היטב מול המראה.משתמשים בו יותר מאשר שלוש פעמים ביום.ברור תוצאות, להשתמש בו 4-5 פעמים ביום.רשימת החבילות : 1 x ריס Enhancer הערה : בבקשה לאחסן במקום קריר ויבש המקום.אם עור נוחות מתרחשת, בבקשה להפסיק להשתמש בו באופן מיידי.לא להחיל את זה שעה אחת לפני השינה.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב