פייל דיגיטלי BTE שמיעה סיוע מכשיר מאחורי האוזן אלחוטית לשמוע קול מגבר המכשיר - מסנני רעש - כולל האזנה ערכת אביזרים (3 אוזניות, 2 סוללות, תיק)
משופץ

פייל דיגיטלי BTE שמיעה סיוע מכשיר מאחורי האוזן אלחוטית לשמוע קול מגבר המכשיר - מסנני רעש - כולל האזנה ערכת אביזרים (3 אוזניות,

ILS 19.48

בחנות

ברור כשמש אודיו : המדינה-of-the-art שמיעה דיגיטלי סיוע המכשיר על ידי פייל תכונות פלט קול של 125 ± 5 d B אז אתה יכול לשמוע כל קול ללא טרחה.מתאים עבור קשישים, גברים, נשים עם ראייה או שמיעה.מקשיב מצבים : את 'מאחורי האוזן BTE שמיעה מגבר הוא ארוז עם לבחירת אביזרי עזר מקשיב מצבי סטנדרטי כולל, הפחתת רעש, פנימי, חיצוני, כי אתה יכול בקלות להתאים בהתאם לצרכים שלך בכל פעם ובכל מקום שאתה נמצא.הפחתת רעש : השימוע כלי העושה שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לספק מוחלט צליל צלול ומסננים רעש ללא זמזום או לחיצה על ביצועים מיטביים וטבעי תוצאות.כולל אביזרים (3 אוזניות, 2 סוללות, תיק).לחלוטין בלתי נראה : אלחוטי שמיעה earbud ייחודית דיסקרטי מוסתרים עיצוב זה עושה את זה כמעט בלתי נראה, כך שאתה יכול לקבל את שמיעה שיפור שאתה צריך בלי ציור אחד של תשומת-לב.AXIMUM נוחות : ייחודי עיצוב ארגונומי של שימוע זה מגבר מונעת חסימה אפקט להתאים בצורה מושלמת את האוזן שלך כי אתה בכלל תשכח שאתה לובש את זה.זה גם להחלפה אז אתה יכול ללבוש את זה בכל אוזן.בעיה 1 אם המגבר אינו פועל כראוי פתרון 1. ודא שהוא מופעל. 2. בעת שימוש אבץ אוויר סוללות, דבק החשבון חייב להיות הוסר, הסוללה חייבת לשבת במשך דקה שלמה לפני השימוש הראשון. 3. בדוק את תא הסוללה סגורה לגמרי. 4. להגביר את הווליום לאט לאט, עד שאתה שומע דברים בנוחות. 5. ודא כי הסוללה כראוי במקומה.אם יחידת עדיין לא עובד, נסה סוללה חדשה.בעיה 2. אם המגבר עובד, אבל הנפח הוא נמוך מדי או חזק מדי פתרון 1. לכוון את עוצמת הקול.אם אתה מוצא את זה בקול רם מדי, הנמיכו את עוצמת הקול.אם הוא נמוך מדי, להגביר את עוצמת הקול. 2. נסה לעבור עוד מקשיב מצב. 3. אם הנפח הוא עדיין נמוך מדי, נסה סוללה חדשה כמו שזה צריך החלפה. 4. אם הנפח הוא עדיין חזק מדי, השמיעה שלך עשוי להיות רגיש מדי בשביל זיון.אתה יכול להגיע אלינו ונארגן תמורה והחזר. 5. בדוק את האוזנייה על חסימה.להבטיח את פתיחתו של הקצה גזע של האוזנייה נקיים. 6. התייעץ עם הרופא שלך או audiologist.בעיה 3 יש שורק נשמע/ מדאיג רעש ברקע.פתרון : 1. ראשית, להפחית את עוצמת הקול.ודא כי זה תמיד מתחיל עם נפח בנקודה הנמוכה ביותר ואז לאט לאט להגביר את עוצמת הקול עד שאתה מרגיש את זה הכי נוח.ודא את האוזנייה נקי, מוכנס כראוי. 2. חשוב להתרגל שניהם נשמע אתה fo.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב