לשיער הפאה עמוק גל פאות שיער אנושי על נשים שחורות ברזילאי בתולה שיער Glueless אף הקדמי של תחרה פאות שיער אדם (18 ס מ, עמוק גל)
משופץ

לשיער הפאה עמוק גל פאות שיער אנושי על נשים שחורות ברזילאי בתולה שיער Glueless אף הקדמי של תחרה פאות שיער אדם (18 ס מ, עמוק

ILS 108.97

בחנות

[סרט-מצח, פאות שיער נהדר איכות] 100% שיער אדם לשיער, פיאות, רך, בריא, אין ריח, סבך-חינם, ללא שפיכה.יכול להיות מיושר, מכורבלת, מולבן, צבוע, בסגנון כמו השיער שלך.שיער נהדר, לארוג לעשות טוב יותר לובשת ניסיון להרשים אחרים עם המראה החדש שלך. [סרט-מצח, פאות עיצוב חדש] עמוק גל סרט-מצח, פאות שיער אדם נועדו עם סקוטש חינם, קל לאבטח את הפאה שלך, מאפשרים לך להציג את קו השיער הטבעי, על פי רעיונות משלהם, להראות מגוון רחב של קסם. [סרט-מצח, פאות שיער צביעה ו הלבנת] הסרט פאה עם שיער אנושי תומך בכל סוגי השיער צביעה, הלבנה, אתה יכול לתת משחק מלא שלך עיצוב שיער יצירתיות במוצרים שלנו. [סרט-מצח, פאות המבנה והגודל] הסרט שיער אדם פאות קבועים על שיער קליפים, להקות שיער, ללא דבק, קל ללבוש ב-10 שניות, הגודל של השיער הסט בגודל סטנדרטי. [אריזה ושירות] החבילה מכילה פאה, שיער להקת שיער נטו.אם יש לך שאלות כלשהן, אנא פנה אלינו ואנחנו נפתור אותם בהקדם האפשרי.במקרה של בעיה באיכות, אתה יכול לבחור בחינם החזרה או החלפה.כאיש מקצוע המותג, VEOPTYIE מחויבת הייצור של איכות טובה יותר הפאה מוצרים.הקפדה על הקונספט של המוצר הראשון לבין הלקוח הראשון, VEOPTYIE יש יותר ייצור של טכנולוגיה ועיצוב, בתקווה לתת ללקוחות יותר צריכת ניסיון.Veoptyie יש מגוון רחב של פאות אופנתיות לספק יותר אפשרויות עבור בנות שאוהבות יופי.מוצרים טובים יותר, להביא אותך טוב יותר את צריכת ניסיון.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב