פטיש + גרזן בירה מגדל לשתות מתקן עם Pro-לשפוך הקש על ולאחר מכן להקפיא את הצינור כדי לשמור על משקאות קרים, מושלם עבור מסיבות Gameday, הביתה בר אביזרים, 2.75 Qt./2.6 L, נחושת לסיים.
משופץ

פטיש + גרזן בירה מגדל לשתות מתקן עם Pro-לשפוך הקש על ולאחר מכן להקפיא את הצינור כדי לשמור על משקאות קרים, מושלם עבור מסיבות

ILS 88.48

בחנות

✔ הוסף סגנון הביתה בר : לקחת את הבר משחק קצת עם הפטיש, אקס בירה מגדל.קלאסי סיום נחושת העליון-של-כיתה תכונות לעשות את זה הכי טוב משקה מתקן עבור כל חובב בירה או homebrewer.בנוסף, זה הוא בחירה מצוינת עבור קוקטיילים ומשקאות אחרים. ✔ המון קרח-קר טיוטה : זה מעודן בירה מגדל מחזיקה 2.75 ליטר/2.6 ליטר, והוא שומר את זה בצורה מושלמת צונן עם קל להקפיא קרח רוד.פשוט נתק את הקרח רוד ובולע אותו במקרר במשך שעות של פרוסטי לחלוט. ✔ PRO-לשפוך בר הקש : את כישורי כברמן שלך יזרחו עם pro-לשפוך בר הקש על.תוכנן מתוך ברזי בירה מסורתית, הנפתח לטפל מספק מקסימום שליטה מושלמת יוצקים בכל פעם.זה קילומטרים קדימה של דקיק מדפים זה נראה יותר כאילו הם שייכים על מים קרים. ✔ להסרה משוקלל בסיס : איכות משוקלל בסיס מבטיח יציב, יציב בסיס בירה מגדל זה עמיד מאוד בפני מקרי קצה תורות נשפך.בנוסף, זה מפריד בקלות מן המשקה מיכל לניקוי קל ולא מילוי. ✔ מתנות מיוחדות עבור חובבי בירה : אם הם לתוך homebrewing, לתת לבירה או סתם בירה באופן כללי, את בית הזיקוק בירה מגדל הוא מתנה מושלמת לכל חובב בירה.Gameday, מסיבה או אפילו חוסם, זה בירה אביזר זה תמיד להתבלט.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב