5 צבע אקרילי לבן, טוש על בסיס מים נוסף-בסדר טיפ-שחור בד מתוח על לוחות לציור 11x14 אינץ ' נפח חבילה של 4, חבילה עבור מבוגרים, אנשי מקצוע, סטודנטים, ילדים.
משופץ

5 צבע אקרילי לבן, טוש על בסיס מים נוסף-בסדר טיפ-שחור בד מתוח על לוחות לציור 11x14 אינץ ' נפח חבילה של 4, חבילה עבור מבוגרים,

ILS 38.98

בחנות

Artistro חבילה כוללת 5 צבע אקרילי לבן, טוש על בסיס מים נוסף-בסדר טיפ-שחור בד מתוח על לוחות לציור 11x14 אינץ ' נפח חבילה של 4. איכות פרמיה & עיצוב אלגנטי.Artistro נוסף בסדר טיפ צבע לבן עטים לנצל עזים, דיו, אקריליק מתייבש במהירות כדי לייצר עמיד מאוד אטום בגימור מבריק כמעט על כל המשטחים.אינו רעיל, אין ריח.אקריליק צבע לבן סמני לפי astm d-4236. צבע סמנים אידיאלי עבור אמנים & אמנות, סטודנטים, בני נוער & מבוגרים. 100% כותנה בד - הבדים על הציור עשוי ידידותיים לסביבה, לא רעילים חומרים כדי ליצור את מושלם אמנותי פני השטח.לא אלקליין, כימיקלים המשמשים בייצור של בד כותנה לוחות, כך שומרת הטבעי שלה, גמישות וכוח.איכות גבוהה - לחיזוק אמין ונוח פורמט 11x14" בד חבילת ערך של 4 לוחות ציור מושלם לחיבור ל אלונקה, אשר יבטיחו כי זה קבוע במקום בזמן הציור.Artistro חבילה כוללת 5 צבע אקרילי לבן, טוש על בסיס מים נוסף-בסדר טיפ-שחור בד מתוח על לוחות לציור 11x14 אינץ ' נפח חבילה של 4.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב