תרגיל הקש קצת להגדיר, חליל, ספירלת עיצוב גס חוט מכונת הקש על הקס חומות בורג הקש על המקדחה על יותר חומר לקידוח הקשה(M10-8.5 (6 מ ר לטפל ציפוי))
משופץ

תרגיל הקש קצת להגדיר, חליל, ספירלת עיצוב גס חוט מכונת הקש על הקס חומות בורג הקש על המקדחה על יותר חומר לקידוח הקשה(M10-8.5

ILS 72.28

בחנות

לשלב תרגיל קצת לדפוק ברז אחד, יעילות גבוהה, בהישג יד.ספירלת חליל עיצוב משופר הסרת שבב השפעה. 1/4 הקס " חומות יכול להיות מותקן לתוך הספסל לקדוח, מקדח חשמלי.אלה לדפוק ברזים עשויים פלדה במהירות גבוהה ועל פני השטח הוא nitrided גבוהה קשיות התנגדות חלודה.טיטניום ציפוי מאפשר לכלי לקדוח והקש על יותר חומר.תכונה : 1. לשלב תרגיל קצת לדפוק ברז אחד, יעילות גבוהה, בהישג יד.2. אלה לדפוק ברזים עשויים פלדה במהירות גבוהה ועל פני השטח הוא nitrided גבוהה קשיות התנגדות חלודה.3. טיטניום ציפוי מאפשר לכלי לקדוח והקש על יותר חומר.4. 1/4 הקס " חומות יכול להיות מותקן לתוך הספסל לקדוח, מקדח חשמלי.5. ספירלת חליל עיצוב משופר הסרת שבב השפעה.מפרט : סוג פריט : הקס "חומות" לדפוק ברז תרגיל Bit Material : מהירות גבוהה Steel Opening סוג : עיוור Hole Tap סגנון : ספירלה Flute Thread סוג : גס Thread Type : מכונת Tap Accuracy : H2 Options : M3-2.5, M4-3.3, M5-4.2, M6-5, M8-6.8, M10-8.5.אנחנו-טקסט שולחן td,.אנחנו-טקסט שולחן ה,;.אנחנו-טקסט השולחן,רשימת החבילות : 10 x בורג הקש על התרגיל Bit Note : אנא שים לב כי הסוג החדש ואת הישן סוג של מוצר זה יישלח באופן אקראי, ודא כי אתה לא אכפת לך לפני שאתה מזמין.

מאפיינים עיקריים

Item Type:
Hex Shank Screw Tap Drill Bit
Material:
High Speed Steel
Opening Type:
Blind Hole
Tap Style:
Spiral Flute
Thread Type:
Coarse Thread
Type:
Machine Tap
Accuracy:
H2
Options:
M3-2.5, M4-3.3, M5-4.2, M6-5, M8-6.8, M10-8.5
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
10 x Screw Tap Drill Bit :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

גם אתה עשוי לאהוב