לחץ גבוה, ראש המקלחת, להסרה ראש מקלחת, 360° סיבוב מערבולת ראש מקלחת עם שדרוג מתג כפתור, מחשב כף יד ראשי מקלחת עם 59 אל חלד, צינור, 2 מסננים, ראש מקלחת בעל(זהב)
משופץ

לחץ גבוה, ראש המקלחת, להסרה ראש מקלחת, 360° סיבוב מערבולת ראש מקלחת עם שדרוג מתג כפתור, מחשב כף יד ראשי מקלחת עם 59 אל חלד,

ILS 46.48

בחנות

【עיצוב חדשני】 כאשר האחרונה מדחף מקלחת, הייחודי שלה מאוורר טורבינה לנהוג עיצוב יכול לא רק נקי בועות סבון נשירת שיער על הגוף שלך בתוך כמה שניות, אבל גם להביא את אמנות-כמו רחצה ניסיון. 【משודרג להשהות מתג】 שונה ממוצרים דומים בשוק, SHUWND מקצועי של ראש המקלחת הקבוצה פיתחה ראש מקלחת עם כף היד.הפעם, עשינו שינוי משמעותי למתג כפתור.אין צורך להשתמש שסתום מים, אתה רק צריך ללחוץ על המתג שעל הידית כדי להפעיל או לכבות את מקור המים.באותו הזמן, את זרימת המים יכול להיות מותאם כרצונו על-ידי סיבוב הכפתור לפגוש אנשים רחצה צריך!. 【 מים בלחץ גבוה חיסכון】 שלנו ראשי מקלחת עם ספריי כף יד מאמצת ייחודי המבנה הפנימי ומהפכני צריכת האוויר טכנולוגיה.זה הופך את יציאת מים קטן יותר, צפוף יותר, מגביר את זרימת המים במהירות, ובכך להגדיל את לחץ המים ב-200%.אפילו נמוך זרימת מים בלחץ נמוך, יכול להיות חזק זרימת המים, תוך כדי חיסכון במים עד 30%!. 【התקנה קלה】 הקרוואן הזה ראש מקלחת עשוי באיכות גבוהה, ידידותי לסביבה חומר ABS ונירוסטה הבקרה.אנו מספקים את כל הרכיבים (מקלחת + צינור + תושבת + קלטת) צריך להתקין את ה-360 מקלחת כוח הראש שלך קיימות G1/2" מקלחת הזרוע.כל התקנה של תהליך ההסרה אינו דורש כלים, זה לוקח רק 2-3 דקות כדי להשלים, אז זה המשפחה שלך, ילדים, חיות מחמד יכול ליהנות עיסוי וספא. 【חזק סינון מערכת】 את ראש המקלחת עם הצינור לא יכול רק לסובב ב-360 מעלות, אבל יש גם עוצמה, סינון מערכת.הצגנו עוד 2 עמ כותנה מסננים, אשר למעשה יכול להסיר את רוב הזיהומים במים, על מנת להבטיח כי אתה יכול ליהנות בריא רחצה תהליך, אשר הוא יותר מתאים לילדים ומבוגרים.שלנו ראש מקלחת כפתור ניתן לא רק להדליק ולכבות את זרימת המים, אלא גם להתאים את גודל זרימת המים על-ידי סיבוב הכפתור. 1 XShowerhead. 1 X59 סנטימטר נירוסטה צינור. 1 XAdjustable הסוגר. 2 XPP כותנה סינון. 1 XTeflon הקלטת. 1 XProduct אריזה קופסה.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב