אבא קפיצה בחבל, סבך-בחינם מיסב מהירות מהירה בחבל שנינות זיכרון קצף נגד חלקה ידיות מתכוונן קפיצות חבלים לילדים/ נשים/ גברים, אידיאלי עבור מקורה/ חיצונית אימון, פעילות ?
משופץ

אבא קפיצה בחבל, סבך-בחינם מיסב מהירות מהירה בחבל שנינות זיכרון קצף נגד חלקה ידיות מתכוונן קפיצות חבלים לילדים/ נשים/ גברים,

ILS 10.04

בחנות

[אידיאלי עבור מקורה/חיצונית אימון] : פעילות גופנית אירובית, מהירות/ סיבולת אימון.קפיצה בחבל זה נהדר עבור לכושר הסיבולת לב ריאה שלך וגם דרך מהנה כדי להיכנס לכושר מהר. [אורך מתכוונן] : אורך 118 אינץ ' /3 M.את חבל הקפיצה הוא מתכוונן לפי הגובה שלך.עיצוב קל לילדים, יוניסקס, מבוגרים. [נוח נגד החלקה, ידיות] : קפיצה בחבל עשוי קצף זיכרון נגד החלקה, ידיות, עמיד, נוח, קל להבין ולבצע.ספיגת זיעה, deodorization לחות הוכחה. [PVC מוטבע חבל תיל] : את קלועה חבל תיל פלדה מצופה PVC, אשר תכונות עמיד וחלק, מבטיח את שירות מרבי חיים ומונעת סדיקה או שבירה. [חלק s 0.3 lb.PVC מוטבע חבל תיל : את קלועה חבל תיל פלדה מצופה PVC, אשר תכונות עמיד וחלק, להאריך את חיי השירות ומונעת סדיקה או שבירה.אורך מתכוונן : את קופצת בחבל הוא adujustable לפי הגובה שלך.מתאים לילדים, נשים & גברים.נוחה נגד חלקה ידיות : את חבל הקפיצה מאמצת נבנה עם ארגונומי קל משקל ידיות, עמיד, נוח, קל להבין ולבצע.ספיגת זיעה, deodorization, עמיד.טיפים חמים : . 1. בבקשה להתחיל לאט לאט למנוע של נפגע בטעות על ידי מהירות מהירה. 2. אנא בחר בשטח פתוח עבור קפיצה בחבל ולא יהיה אכפת לי אם מישהו להישאר קרוב אליך. 3. למנוע שימוש ישיר על קשה מלט קומות.זה יקצר את חיי החבל.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב