מגבת וו מתלה מוברש ניקל Sagmoc 16 אינץ מתלה מעילים מעקה קיר רכוב עם 6 הכבדות ווים, עמיד קיר קולבים עבור חדר השינה, חדר האמבטיה, חדר הכניסה, מסדרון (304 פלדת אל-חלד)
משופץ

מגבת וו מתלה מוברש ניקל Sagmoc 16 אינץ מתלה מעילים מעקה קיר רכוב עם 6 הכבדות ווים, עמיד קיר קולבים עבור חדר השינה, חדר האמבטיה,

ILS 26.98

בחנות

★ אל חלד 304-פני השטח של Sagmoc הוק המעקה היה wiredrawing treatmented, עמיד נגד חלודה ו, זמן רב התנגדות טי. ★ קשור גמיש הזזה-עיצוב ידידותי למשתמש.כל הוק הראש של המעיל עשוי שיפוע טיפול, לא קל לפגוע באנשים ופריטים.הוק קשת ביעילות הר חומרים שונים באמצעות ניסויים. ★ סמיך יותר מעובה רוד, הוק מוצק עיצוב, חזק עומס נושאות ולא קל דפורמציה, מעגל עיצוב, החלקה ולא ליפול.הבסיס הוא מוגדל, מעובה, גבוה ומוצק. ★ עם עיצוב נקי ופשוט, המוצרים שלנו הם לגמרי תואם עם אחרים משק מודרני קישוט קל להתקנה.הברגים עשויים גם rustless אל חלד 304, אשר יכולה להיות קבועה באופן יציב על הקיר במשך זמן רב. ★ 100% שביעות רצון מובטחת - שביעות רצון הלקוחות שלנו בעדיפות עליונה, אם מסיבה כלשהי אתה לא מרוצה לחלוטין עם וו מתלה אנו מיד לספק לך החזר כספי מלא (או להחליף את הפריט שלך).סדר היום ליהנות הוו שלנו מדפים.מיוצר לפי תקני האיכות של תובענית הצרכנים האמריקנים.המוצרים יכולים תערובת בהרמוניה עם כל שאר מודרני בית קישוט מוברש פלדה טון.פונקציונלי אחסון, ערך רב להפוך במעמד זה בחירה מצוינת עבור הבית שלך חי.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב