2 לחמניות/ 8.2 מטר קריסטל אבני חן סרט דבק עצמי בלינג סרטים נצנצים פנינה מדבקות עבור חתונה, יום הולדת קישוטי מתנה עטופה צד אספקה עוגות אמנות מלאכת יד, DIY קישוט (ורוד)
משופץ

2 לחמניות/ 8.2 מטר קריסטל אבני חן סרט דבק עצמי בלינג סרטים נצנצים פנינה מדבקות עבור חתונה, יום הולדת קישוטי מתנה עטופה צד

ILS 13.63

בחנות

יפה ומבריק קישוט : הם נוצצים תחת אור; החפצים שלך יהיה מקסים ביותר מסנוור כי אלה בלינג יהלומים מזויפים.קל לשימוש : 1. לאשר את המיקום שאתה רוצה לקשט ולנגב את פני השטח נקי; 2. לחתוך את קריסטל אבני חן סרט לצורה שאתה אוהב; 3. להסיר את מדבקות מאחור; 4. הנח אותו על משטח חלק ולחצו בעדינות הערה : נא לא לגעת, מים או נוזל אחר בתוך 48 שעות לאחר ההדבקה.איכות חומר : אלה קריסטל אבני חן סרט יאומצו על ידי טמפרטורה גבוהה להמיס חם טכנולוגיה, עמיד וזוהר; בשילוב עם איכות עצמית מדבקות; את צמיגות חזקה להבטיח כי ניתן בקלות להדביק על משטח חלק; נוח מאוד לשימוש.יישומים רחב : אלה דבק עצמי קריסטל ריינסטון סרטים יכול להיות מיושם למגוון אירועים, פריטים שונים, מתאים למתנות אריזה, עיצוב חתונה, יום הולדת עיצוב, טלפון סלולארי, מחשבים ניידים, כוסות, אפילו על נעליים, עוגת דקור, טלפון סלולארי, מטען וכו'.חבילת מימד : יש 2 גלילי דבק עצמי קריסטל ריינסטון סרט בגדלים שונים; אחד גליל מכיל 6 אבני חן בכל שורה, 5.5 החצר אורך; השני גליל מכיל 12 אבנים נוצצות בשורה, 2.7 החצר אורך; כל ריינסטון הוא כ. 2 מ " מ קוטר; שני זה סרט מדבקות יכול להיות מגולגל מעל או לחתוך את עיצוב ספציפי כדי לענות על הצרכים שלך.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב