שווה להתמקד שפתיים יפות היופי קיט, חד-קרן. 1 ברור קונפטי קוסמטיים תיק, 1 Eyeshadow Palette, 1 ליפ באלם, 1 ליפ גלוס. להשלים את ערכת איפור לילדים/בנות/בני נוער. מושלם עבור כל אירוע.
משופץ

שווה להתמקד שפתיים יפות היופי קיט, חד-קרן. 1 ברור קונפטי קוסמטיים תיק, 1 Eyeshadow Palette, 1 ליפ באלם, 1 ליפ גלוס. להשלים

ILS 22.43

בחנות

חופשי קונפטי קוסמטיים שקיות - A x 5.50 4.50 x 1.00 ס " מ צבעי הקשת unicorn ברור נרתיק קל יותר להציג ולקבל גישה עם רוכסן ורוד שפע של שטח אחסון עבור כל פריטים קוסמטיים.שקוף נרתיק מגמה חדשה לבין דרישה עבור איזה אירוע מיוחד.Eyeshadow Palette – צורת פרפר צבעים עם 6 צבעים שונים צלליות עם המוליך.ניסוח עדין בטוח עבור ילדות/ ילדים 5 ומעלה.ריחניים ליפ גלוס – עם ריח תות זה שומר על השפתיים לחות, נוצץ ומבריק לאורך כל היום.מושלם עבור יום הולדת, יום ספא או סוג אחר של הצדדים.ריחניים שפתון בטעם תות בריח וגם בטעם ליפ סטיק זה שומר על השפתיים לחות כל היום.שפתון עיצוב, טוויסט התחתונה כדי לקבל את זה מהרכבת התחתית.לא עוד בלגן.עיצוב יפהפה מהממת קרן עיצוב עם קשתות.קרן מייצג חלומות, כוח ואהבה.מתנה מושלמת עבור אחים או בני נוער.בנות ימי הולדת, חג המולד, מסיבת פיג 'מות, מסיבות, ימי ספא וסלון יופי ביקורים וכו'.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב