תלייה נשלף שריטת החתול חבל העכבר, מצחיק הדלת תלוי הקפצה העכבר המתקפל קטיפה עכברים חתול אינטראקטיבי צעצוע,חתול עכבר צעצוע,חיות מחמד ספקי חתול (שחור)
משופץ

תלייה נשלף שריטת החתול חבל העכבר, מצחיק הדלת תלוי הקפצה העכבר המתקפל קטיפה עכברים חתול אינטראקטיבי צעצוע,חתול עכבר צעצוע,חיות

ILS 75.75

בחנות

✅ 【אינטראקטיבי מצחיק חתול צעצועים מקורה】 החתול בגוף תרגילים הגוף שלה על ידי משחק עם צעצועים המדמים את הטרף.משחקים מספקים יותר מאשר רק פעילות גופנית.משחק יכול גם להקל על חרדה, מתח ושעמום.למנוע ממנו לפגוע רהיטים. ✅ 【אלסטי חבל עיצוב】 זה תלוי בסוג עצמית נרגש החתול לתפוס את העכבר על החבל.את אלסטית במרכז של העכבר על 180 ס " מ.את כוח אלסטי הופך את צעצוע קטן סווינג בתחתית, כך גודל של בעל חיים או חתול יכול גם לשחק בשמחה. ✅ 【לשחרר את הידיים של החתול ההורים】 משולש הוק ניתן לתלות על דלתות, חלונות, מושבים, ואת כלובי החתולים, המאפשר חתולים לשחק בכוחות עצמם, לשחרר את הידיים של החתול ההורים.אורך החבל ניתן להתאמה עד 1.8 מ ✅ 【בטוח צעצועים】 העכבר שלנו הוא משטח עשוי בד קטיפה, רך ובטוח, לא לפגוע הכפות של החתול והשיניים, ותמיכה של החתול חזר לנשוך, ו ללכוד. ✅ 【מתכווננת אבזם】 להתאים את אורך החבל דרך התאמת אבזם, בוא חתול נוח לשחק.זה גם יאפשר את החתול שלך כדי לאבד שומן עודף ולשמור על גוף בריא.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב