חדש רב תכליתי גיאומטריות שליט גיאומטריות ציור תבנית מדידה כלי מתמטיקה ציור שליט התלמידים לבית הספר, ציוד משרדי(מרובע 1 + 1 לא סדיר להבין )
משופץ

חדש רב תכליתי גיאומטריות שליט גיאומטריות ציור תבנית מדידה כלי מתמטיקה ציור שליט התלמידים לבית הספר, ציוד משרדי(מרובע 1 + 1

ILS 14.03

בחנות

【רב תכליתי שליט】 בנוסף בסיסי קווים, עיגולים, מלבנים, משולשים ו, השליט שלנו יכול גם לצייר גלילים, קונוסים, קוביות, פרבולה, הזהב סעיף, זוויתי bisectors, קווים אנכיים, ופונקציות אחרות מחכים לתגלית שלך. 【יישום רחב】בין אם אתה אמן, תלמיד, מכונת דפוס או מעצב, את הסרגל הזה הוא עוזר טוב עבור העבודה שלך או מחקר; זה יכול לעזור לפתח משלך ידנית כישורים ודמיון. 【דפוסים שונים】רבים נתונים גיאומטריים של צורות שונות מונחות על שליט, וזה מאוד נוח לנשיאה, שיענו על צרכים שונים בשימוש יומיומי והוא נוח למדידה. 【חומר עמיד】עשוי באיכות גבוהה פלסטיק.קל משקל, עמיד, קל לנשיאה.חומר שקוף מאפשר לך לא להתעלם כמה חשוב מילים או מספרים בעת ציור. 【מתנות אידיאלי】זה גיאומטריות ציור שליט המשלב פונקציות רבות, כולל עיצובים גרפיים שונים, אשר יכולים לתרגל מיומנויות מעשיות ודמיון.זה יכול להיות מתנה עבור תלמידים, מורים, אמנים, אוהבי מלאכה.תכונה : .שם : רב תכליתיים ציור שליט.חומר : שרף שקוף.צבע : שחור.סגנון : מרובע, צורות לא סדיר.החבילה כוללת : . 1pcs מרובע ציור שליט. 1pcs לא סדיר גרפי ציור שליט.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב