303 צמיגים גומי לניקוי - מכינה צמיגים עבור הלבשה - משחק מהר קצף פורמולה - מסיר צמיג בראונינג - בטוח לכל גומי, ויניל, 32 fl. עוז. (30579CSR)
משופץ

303 צמיגים גומי לניקוי - מכינה צמיגים עבור הלבשה - משחק מהר קצף פורמולה - מסיר צמיג בראונינג - בטוח לכל גומי, ויניל, 32 fl.

ILS 84.60

בחנות

לצפות לכלוך וזוהמה להמיס במהירות ובקלות עם שינוי צבע קצף פורמולה.מונעת ומסירה צמיג בראונינג, צמיג פורח, ואת ריקבון יבש.להכין את כל צמיג על מיזוג או צמיג לזרוח עם 303 צמיגים וגומי מנקה.מכינה צמיגים עבור 303 צמיג צרי & Protectant או אחר הרצוי צמיג רוטב.נהדר לשימוש על צמיגים, גלגלים, גומי רצפת מחצלות.תוצרת ארה " ב נהדר עבור צמיגים וכל שאר חלקי גומי, במיוחד גומי רצפת מחצלות!זה משחק מהר הנוסחה מסיר צמיג בראונינג, לכלוך, זוהמה, ועל כל כביש אחר חלקיקים במהירות ובקלות.מוצר זה הוא גם נהדר עבור ניקוי הגלגלים שלך.מלוכלך הצמיגים כעור על כל רכב.לנקות את זה עם 303 צמיגים גומי לניקוי.כאשר אתה אוהב משהו, זה מראה.לכן שייטים נלהבים, חובבי רכב, בעלי בתים הפכו 303 protectants ו ניקוי במשך 35 שנים.כי אנחנו יודעים מה זה אהבה כרוך : מעט אובססיבית סטנדרטים, תשומת לב קפדנית לפרטים, הבלתי מתפשרת רצון הזמן כדי לעמוד במקום ולתת השלמות האחרונה, רק עוד קצת.

מאפיינים עיקריים

גם אתה עשוי לאהוב